KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257130
nr 1425 7130
Börje Hedlund
(1909-2005), Sverige
Oljemålning, Signerad, båtar. Olja på pannå, 19x26, yttermått inklusive ram: 29x36 cm
Börje Hedlund, svensk bildkonstnär född 1909, död 2005.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:03:13
14/10 13:25:06
Börje Hedlund
Läs mer om Börje Hedlund