KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677045

nr 1467 7045

Börje Frykenstam

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, Tennstopet. Signerad. Olja på duk, 37x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x43 cm

Börje Frykenstam, svensk bildkonstnär född i Värmland 1936.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 maj 2022
kl 18:01:58

Börje Frykenstam

Läs mer om Börje Frykenstam