KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286266
nr 1528 6266
Börje Frykenstam
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Börje Frykenstam, svensk bildkonstnär född i Värmland 1936.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:56:03
18/3 00:23:01
700 kr
20/3 18:51:04
Börje Frykenstam
Läs mer om Börje Frykenstam