KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725282

nr 1372 5282

Börje Eriksson, Töreboda. Skog. Signerad. Olja på duk, 32x40cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:22:41