KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314106
nr 1431 4106
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1943. Olja på pannå, 35x24 cm, oramad
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
måndag 15 november 2021
kl 19:37:28