KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193214
nr 1419 3214
Bonhehko. Signerad, daterad 1956, stilleben. Olja på duk, 58x68cm, yttermått inklusive ram: 66x75cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:55:58
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr