KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688053
nr 1468 8053
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Sydländsk bygata. Signerad. Olja på pannå, 22x35, yttermått inklusive ram: 30x44 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:39:21
19/5 22:06:42
300 kr
22/5 13:53:02
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg