KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186032

nr 1618 6032

Bo von Schwerin

(1881-1940), Sverige

Oljemålning, Torghandel. Signerad. Olja på pannå, 17x25 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm

Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 19:03:06

4/5 19:01:44 1      Vinnande bud

Bo von Schwerin

Läs mer om Bo von Schwerin