KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635061
nr 1663 5061
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1941. Olja på duk, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 64x75cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:16:44
29/11 14:13:28
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow