KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14743298
nr 1474 3298
Björn Nav
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 137x92 cm
Björn Nav, född 1948 i Uppsala, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:02:48
100 kr
200 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr