KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353272

nr 1235 3272

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Björn Hallström (1916-1982), Sverige. Signerad, daterad 56. Olja på duk, 36x60

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:36:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström