KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407251

nr 1340 7251

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1945, porträtt. Olja på duk, 54x44cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:55:34

7/8 19:03:48 1      Vinnande bud

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg