KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277366
nr 1727 7366
Birgitta Fellbom. Signerad, daterad 87, Amaryllis. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 95x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:38:22
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr