KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969197
nr 1296 9197
Birger Welander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Vårvinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 46x37 cm
Birger Welander, svensk målare född 1916.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:44:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr