ART / Oil paintings / Oil painting 11933218
nr 1193 3218
Birger Skarp
(1930-1972), Sverige
Birger Skarp (1930-1972), Sweden. "Blåfärger". Signerad på spännramen, dated 1962. Oil on canvas, 50x60 cm,
OIL PAINTING, "Blåfärger". Signerad på spännramen, daterad 1962. Olja på duk, 50x60 cm
Birger Skarp, Swedish painter, born 1930, dead 1972.
600
SEK 300
Monday July 16 2018
at 18:19:52
13/7 16:58:43