KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488246
nr 1448 8246
Bill Flodin
(1934-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på pannå, 91x105cm, yttermått inklusive ram: 93x110cm
Kondition: trasig ram, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:24:11
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Bill Flodin
Läs mer om Bill Flodin