KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488245
nr 1448 8245
Bill Flodin
(1934-1976), Sverige
Oljemålning, "Okänd vision". Signerad. Olja på pannå, 90x91cm, yttermått inklusive ram: 93x95cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:33:01
11/2 16:28:47
Bill Flodin
Läs mer om Bill Flodin