KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034504

nr 1603 4504

Bertil Widbrant

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Svanar. Signerad. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:12:15

3/3 16:51:53 1      Vinnande bud

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant