KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442364

nr 1344 2364

Bertil Widbrant

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 61x50 cm

Bertil Widbrant, född 1914 i Malmö, svensk målare och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:31:25

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant