KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095596

nr 1309 5596

Bertil Widbrant

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Orrar, Signerad. Olja på duk, 50x70 cm

Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:10:01

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant