KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456037
nr 1445 6037
Bertil Weström
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Buskage. Signerad, daterad -79. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 29x29 cm
Bertil Weström, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:03:22
31/1 19:44:31