KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612206
nr 1261 2206
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Torg. Olja på pannå, signerad. 29x59 cm
Utrop:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:44:48
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg