KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229396
nr 1522 9396
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländskt motiv. Signerad. Olja på pannå, 48x98 cm, yttermått inklusive ram: 59x109 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:35:46
20/2 19:26:36
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg