KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967374
nr 1396 7374
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 69x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:28:43
8/5 14:06:10
100 kr
10/5 12:58:17
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg