KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12122119
nr 1212 2119
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Sydländsk by, Signerad. Olja på duk, 70x100
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:53:44
22/10 17:58:19
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg