KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912074

nr 1491 2074

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv, "Vår". Signerad, daterad 1945, oramad. Olja på duk, 50x65 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:49:33

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg