KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612124

nr 1261 2124

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 32x68 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:32:36

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg