KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611223

nr 1261 1223

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad, barn. Olja på duk, 69x100

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2019
kl 19:12:39

15/6 11:17:33 1      Vinnande bud
16/6 17:27:07 1      justering av budtak

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)