KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307201
nr 1530 7201
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på pannå, 24x72 cm, yttermått inklusive ram: 32x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:03:37
100 kr
200 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg