KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307201

nr 1530 7201

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på pannå, 24x72 cm, yttermått inklusive ram: 32x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 mars 2023
kl 19:03:37

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg