KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338509
nr 1533 8509
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 104x154 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:20:57
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg