KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15305227
nr 1530 5227
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Gosse med hängselbyxor. Signerad. Olja på duk, 81x65 cm, yttermått inklusive ram: 97x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:54:43
200 kr
250 kr
300 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg