KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156402

nr 1415 6402

Bertil Norén

(1889-1934), Sverige

Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 68x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x76 cm

Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 18:28:31

Bertil Norén

Läs mer om Bertil Norén