KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725168
nr 1372 5168
Bertil Appelgren. Signerad, daterad 82. Olja på duk, 48x26 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:43:49
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr