KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652025
nr 1565 2025
Bertil Andersson, monogramsignerad, BA, "Mariaberget II". Olja på duk, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 25x18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:11:26
13/9 22:11:30
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm