KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14531029
nr 1453 1029
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1987, Ljusterö. Olja på duk, 50x85cm, yttermått inklusive ram: 61x97cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:36:25
2/3 12:48:37
15.000 kr
7/3 14:14:54
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö