KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509040

nr 1250 9040

Bernard Neuville, signerad, Fruktstilleben. Olja på duk, 1800-tal, 53x64

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:29:27

29/4 18:11:24 1      Vinnande bud