KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143022
nr 1614 3022
Bengt Pettersson
(1929-2010), Sverige
Oljemålning, Bengt Pettersson (1929-2010), " Blomstertid". Signerad. Olja på pannå, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:10:46
16/4 18:09:32
Bengt Pettersson
Läs mer om Bengt Pettersson