KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15617075
nr 1561 7075
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, "guldbröllopsdagen". Olja på duk, 22x26cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:56:00
3/9 10:58:16
300 kr
3/9 11:10:48
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson