KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14953007

nr 1495 3007

Bengt Landegren. Signerad, daterad 1971, "Sommargryning". Olja på duk, 61x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 18:35:46