KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023260

nr 1202 3260

Bengt Hegethorn

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv, vy mot Skeppsholmen, signerad. Olja på duk, 38x50 cm

Bengt Hegethorn, svensk målare född i Stockholm 1925.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 september 2018
kl 19:23:32

8/9 09:44:49 1      Vinnande bud
8/9 09:46:46 1      justering av budtak

Bengt Hegethorn

Läs mer om Bengt Hegethorn