KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077216
nr 1407 7216
Bengt Händel
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Ej signerad. Olja på pannå, 68x47 cm, yttermått inklusive ram: 83x60 cm
Bengt Händel, svensk bildkonstnär född 1925, död 2006 .
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:20:57
22/6 20:20:40
100 kr
5/7 19:55:56