KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077219
nr 1407 7219
Bengt Händel
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Älvsjö (långsjön). Signerad. Olja på pannå, 46x68, cm. Yttermått inklusive ram: 60x82 cm
Bengt Händel, svensk bildkonstnär född 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juli 2021
kl 21:03:45
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr