KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912053

nr 1491 2053

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv, Centralbron mot staden. Signerad. Olja på duk 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:10:03)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 19:57:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson