KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534027

nr 1353 4027

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Signerad, "Snödis över stan". Olja på duk, 45x37cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 20:51:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson