KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029063
nr 1402 9063
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kust, familj, Olja på duk, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 37x44cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 21:00:24
3/6 12:28:54
1.000 kr
7/6 20:55:24