KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299411
nr 1429 9411
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 55. Olja på duk, 35x27cm, yttermått inklusive ram: 41x33cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:12:24
31/10 08:04:11