KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338349
nr 1633 8349
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Figurer på äng. Signerad. Olja på pannå, 9x13 cm, yttermått inklusive ram: 15x20 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:42:47
29/7 18:37:47