KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851001

nr 1585 1001

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv, Signerad. Olja på pannå, 75x120 cm, yttermått inklusive ram: 91x137 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

6.600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:48:56)
Uppdatera
Visning

fredag 8/12, lördag 9/12, söndag 10/12 och måndag 11/12

Auktionen
avslutas:

måndag 11 december kl 18:51:39

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 11 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde