KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145025
nr 1414 5025
Bengt Dahlin
(f. 1914)
Oljemålning, Bengt Dahlin (f. 1914), Signerad, daterad 1978, "Jämtland". Olja på pannå, 45x53cm, yttermått inklusive ram: 55x64cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:19:22
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr