KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614452

nr 1361 4452

Béla Hradil

(1885-1968), Sverige

Oljemålning, Béla Hradil (1885-1968), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 12x10 cm

Béla Hradil, ungersk-svensk konstnär och konservator, född 1885, död 1968.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:12:50

22/11 01:45:23 1      1.000 kr
23/11 17:10:49 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Béla Hradil

Läs mer om Béla Hradil